Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

Informuje się, że w Urzędzie Gminy w Polskiej Cerekwi (pok. nr 16 ) jest dostępna informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych przeznaczona dla osób niewidomych (przygotowana w alfabecie Braille´a).


Zamiar głosowania korespondencyjnego w kraju, w tym przy pomocy nakładek na karty do głosowania sporządzonych w alfabecie Braille´a - przez osoby niepełnosprawne - należy zgłosić Wójtowi Gminy Polska Cerekiew do dnia 4 maja 2014 roku.


Informuje się, że termin składania wniosków przez wyborców niepełnosprawnych o dopisanie ich do spisu wyborców w wybranym przez siebie obwodzie głosowania na obszarze gminy upływa w dniu 11 maja 2014 r.


Informuje się, że termin zgłaszania Wójtowi Gminy przez wyborców niepełnosprawnych zamiaru głosowania w lokalu wyborczym przy użyciu nakładek na karty do głosowania sporządzonych w alfabecie Braille´a upływa w dniu 11 maja 2014 roku.


Informuje się że Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Opolu jest w posiadaniu Instrukcji głosowania korespondencyjnego w alfabecie Braille´a, która jest przeznaczona dla osób niewidomych. Instrukcja będzie dostępna dla uprawnionych osób, które złożą wniosek o przesłanie wraz z pakietem do głosowania korespondencyjnego nakładki na kartę do głosowania w alfabecie Braille´a.


 


 

Podmiot udostępniający: Wójt Gminy
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Urszula Golisz
Data wytworzenia: 2014-03-19