Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zawiadomienia

 • Zawiadomienie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Opolu o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. cyt. „Farma Wiatrowa Zakrzów”
  PDF3. Zawiadomienie stron o wszczęciu postępowania 3.pdf (154,70KB)
   
 • Zawiadomienie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Opolu o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. cyt. „Farma Wiatrowa Jaborowice”
  PDF10. Zawiadomienie o kolejnych etapach postępowania 1.pdf (106,16KB)
   
 • Zawiadomienie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Opolu o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. cyt. „Farma Wiatrowa Ligota Mała”
  PDF10. Zawiadomienie o kolejnych etapach postępowania.pdf (106,26KB)
   
 • Zawiadomienie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Opolu o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. cyt. „Farma Wiatrowa Dzielawy”
  PDF9. Zawiadomienie o kolejnych etapach postępowania.pdf (105,96KB)
   
 • Zawiadomienie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Opolu o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. cyt. „Farma Wiatrowa Ligota Mała”
  PDF3. Zawiadomienie stron o wszczęciu postępowania 2.pdf (161,49KB)
   
 • Zawiadomienie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Opolu o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. cyt. „Farma Wiatrowa Dzielawy”
  PDF3. Zawiadomienie stron o wszczęciu postępowania 1.pdf (153,02KB)
   
 • Zawiadomienie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Opolu o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. cyt. „Farma Wiatrowa Jaborowice”
  PDF3. Zawiadomienie stron o wszczęciu postępowania.pdf (146,43KB)
   
 • Zawiadomienie o przekazaniu skargi Ludowego Klubu Jeździeckiego do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu.
  DOCX2.Zawiadomienie o przekazaniu skargi do WSA.docx (14,56KB)
   
 • Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Kędzierzynie Koźlu o zdatności wody do spożycia.
  PDFkomunikat 02.07.2023.pdf (453,59KB)
   
 • Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Kędzierzynie Koźlu o niezdatności wody do spożycia.
  PDFKomunikat 3.pdf (493,08KB)
   
 • Zawiadomienie o przekazaniu skargi Ludowego Klubu Jeździeckiego do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu.
  PDFZawiadomienie o przekazaniu skargi do WSA-3.pdf (540,83KB)
  PDFWyrok WSA w Opolu - sygn. akt ISAOp110.23 2.pdf (186,75KB)
   
 • Zawiadomienie, że Gmina Polska Cerekiew przystąpi do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych.
  PDFInformacja paliwo stałe.pdf (345,15KB)
   
 • Zawiadomienie o umorzeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Budowa zespołu elektrowni wiatrowych „Pleso” wraz z infrastrukturą towarzyszącą, miejscowość: Dobrosławice, Gościęcin, Grudynia Wielka, Naczęsławice, Trawniki, Urbanowice w gminie Pawłowiczki”
   
 • Zawiadomienie o umorzeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Budowa zespołu elektrowni wiatrowych „Polska Cerkiew” wraz z infrastrukturą towarzyszącą, składającego się maksymalnie z 8 turbin o mocy do 20,8 MW, miejscowości: Jaborowice, Zakrzów”.
  PDF21. ZAWIADOMIENIE do SPOŁECZEŃSTWA.pdf (107,93KB)
   
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia -
  "Przebudowa lini napowietrznej 110kv Studzienna - Polska Cerekiew"
  PDFLinia 110 KV.pdf (470,29KB)
   
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia -
  "Budowanie turbiny wiatrowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na gruntach miejscowości Ciężkowice w gmienie Polska Cerekiew w województwie opolskim" PDFZawiadomienie - Energetyka Polska.pdf (212,43KB)
   
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia -
  "Budowanie turbiny wiatrowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na gruntach miejscowości Ciężkowice w gmienie Polska Cerekiew w województwie opolskim" PDFZawiadomienie - EP Tuczno.pdf (206,24KB)
   
 • Informacja dla mieszkańców w sprawie dofinansowania o usunięcie azbestu PDFINFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW azbest.pdf (36,30KB)
   
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Zabudowa prasy wysłodków STORD 5000 SN w Cukrowni „Cerekiew” PDFZawiadomienie BIP Cukrownia 2014.pdf (57,89KB)
   
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia - Zmiana sposobu użytkowania istniejących budynków na hotelowo-gastronomiczny z 20 miejscami noclegowymi z zapleczem socjalnym, budowie strzelnicy sportowo- bojowej, łącznika, 14 miejsc parkingowych, przydomowej oczyszczalni ścieków, zjazdu z drogi, wieży obserwacyjnej, ogrodzenia ok. 3 m, strzelnicy zewnętrznej, pola do gry w air-soft i paintball PDFZawiadomienie Strzelnica.pdf (27,32KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia - Budowa kompostowni pryzmowej z infrastrukturą towarzyszącą na wydzielonej działce ze składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Ciężkowicach, Gmina Polska Cerekiew PDFZawiadomienie REMONDIS kompostownia.pdf (27,45KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia - Przemysłowa Produkcja Energii Odnawialnej - Polska Cerekiew PDFZawiadomienie FENERGO Biogazownia.pdf (26,54KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Instalacja do odzysku odpadów ze stacją przeładunkową zlokalizowana na terenie składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Ciężkowicach, gmina Polska Cerekiew PDFzobacz.pdf (27,58KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach - Przebudowa drogi powiatowej nr 1405 O Pawłowiczki - Kochaniec na odcinku Pawłowiczki - Polska Cerekiew PDFzobacz.pdf (58,32KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Budowa Wielofunkcyjnego Ośrodka Sportowo - Rekreacyjnego w Zakrzowie PDFzobacz.pdf (56,92KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Modernizacja kotłowni oraz budowa ciepłociągu i instalacji c.o. w budynku mieszkalnym wielorodzinnym PDFzobacz.pdf (26,29KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Modernizacja infrastruktury kolejowej bocznicy zakładowej Cukrowni "Cerekiew" PDFzobacz.pdf (53,12KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Realizacja modernizacji drogi gminnej - ul. Konarskiego w Polskiej Cerekwi PDFzobacz.pdf (57,39KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Zmiana sposobu użytkowania hali magazynowania środków chemicznej ochrony roślin i nawozów sztucznych na wykańczalnię skór PDFzobacz.pdf (59,10KB)
 • Zawiadomienie o wypłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Zmiana sposobu użytkowania obiektu w byłych zabudowaniach Spółdzielni Usług Rolniczych w Polskiej Cerekwi na Stację Demontażu Pojazdów wycofanych z użytkowania PDFzobacz.pdf (64,81KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Rozbudowa bezobsługowej stacji telefonii komórkowej systemu PLUS GSM nr BT-223229 WITOSŁAWICE PDFzobacz.pdf (59,56KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Przebudowa istniejącej stacji paliw PKN ORLEN - przebudowa kenalizacji deszczowej PDFzobacz.pdf (45,30KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Przebudowa istniejącej stacji paliw PKN ORLEN - dobudowa instalacji LPG PDFzobacz.pdf (45,26KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Przebudowa kanału transportowego wody z potoku Cisek w celu poboru wód do celów produkcyjnych w cyklu całorocznym PDFzobacz.pdf (48,60KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Budowa stacji demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji PDFzobacz.pdf (49,38KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Budowa kotła OR32 (przeniesienie z Cukrowni Przeworsk do cukrowni Cerekiew) wraz z wykonaniem nowego budynku PDFzobacz.pdf (43,56KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Budowa stacji paliw ON na terenie bazy surowcowej firmy "Młyn-Pol" w Polskiej Cerekwi PDFzobacz.pdf (44,42KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Przebudowa placu do dojazdu na plac buraczany wraz z dwoma wagami samochodowymi PDFzobacz.pdf (43,90KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Rozbudowa bazy surowcowej firmy "Młyn- Pol" Polskiej Cerekwi PDFzobacz.pdf (44,39KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Budowa kanalizacji sanitarnej dla Cukrowni "Cerekiew" S.A. w Ciężkowicach PDFzobacz.pdf (44,64KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Budowa biologicznej oczyszczalni ścieków przemysłowych Cukrowni "Cerekiew" PDFzobacz.pdf (43,78KB)
 • Zawiadomienie o wpłynięciu wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia - Przebudowa istniejącej stodoły na warsztat samochodowy wraz z dobudową zaplecz biurowo-socjalnego i kotłowni PDFzobacz.pdf (41,70KB)
   
   
Podmiot udostępniający: Wójt Gminy
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Patrycja Treffon
Data wytworzenia: 21.03.2006